Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lányoknak betétre, tamponta...

A lányoknak betétre, tamponta és egyéb tisztasági terméket kell vásároljanak a "természet" miatt, mert így születtünk, hogy menstruálunk. Addig a fiúknak mi ilyenre kell k költeniük amit muszály, mert ők fiú? (a ps és a többi nem számít)

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék. Lehet fura a kérdés de napok óta foglalkoztat
2021. jan. 21. 21:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Betét meg tampon előtt vatta volt, meg rongyok, amit mindig mostak. Semmi misztikus. Kezdünk is visszaállni rá az ilyen mosis betétekkel, menstruációs bugyikkal, meg a nemrég bejött tölcsérrel.

Régebben olvastam, csak már nem nagyon emlékszem, hogy valahol, ha menstruál egy lány félre kell vonulnia a többi embertől, el kell szigetelni a többitől. Durva

2021. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem is lenne rossz, ha lenne egy hely ahol csak menstruáló nők lennének,a világ problalémái elől elzárva. Suli és munka nélkül.
2021. jan. 22. 11:42
 23/27 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a cikk, megtaláltam. Szerintem nem olyan jó dolog

2021. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
33%
Férfiaknak rosszabb, mert nekik kell elviselniük a menstruáló nőket.
2021. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utolsó! 😐😅
2021. jan. 22. 21:05
 26/27 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2021. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, csak lehet :)
2021. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!