Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kockázatos a covid oltás?

Kockázatos a covid oltás?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy volt olyan aki meghalt az oltástól vagy lebénult az arca, strokeja lett, stb? Vagy ezek mind kamu sztorik? Én nem vagyok oltás ellenes, független vagyok, de nem tudom mit higgyek

2021. jan. 22. 17:17
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
😐😐😐
2021. jan. 23. 01:10
 42/50 anonim ***** válasza:
37%

Na megint egy:

[link]

2021. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, te remélem megértetted, amit mondtam, és amint lehet, beoltatod magad. Sajnos sok olyan eszméletlenül ostoba, szánalmas ember van itt, akiknek nem hitelesek a tudósok által végrehajtott, a több tízezer résztvevő által is igazolt kutatások, amik alapján az esetleges, nagyon ritka allergiás reakción kívül nincs komoly mellékhatás.

Persze az állított, TUDOMÁNYOSAN BIZONYÍTOTT dolgokat semmivel sem cáfolják meg, egyetlen "érvük" a "nem hiteles, és kész":D

Ők azok, akik ész nélkül osztogatják meg az ilyen híreket, amivel komoly károkat okoznak a járványügyi védekezésben-meghal egy öregember az oltás után, persze semmi nem bizonyítja, hogy a halálának köze lett volna ahhoz, de azért már buzgón gyártja a konteóit. Többek között ezen emberek miatt tartunk ott, ahol. Nyugodt szívvel csukatnám le őket, szó nélkül, és a börtönben újrakezdeném az oktatásukat alsótól.

2021. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező, a teljes mértékben tényekre és bizonyítékokra épülő információkért mindig valamilyen tudományos szaklapot keress fel, vagy adatbázist, hiszen a tudományos módszertan garantálja

a hitelességet.

Ez az egyik legjobb, főleg orvosi témájú adatbázis:

[link]

És két természettudományos szaklap:

[link]

[link]

Utóbbiakban néha megjelennek egyszerűbb, nem csak szakszavakkal teli cikkek is, amit könnyebben megért egy átlagember.

2021. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
73%
#43: Nagyon ritka reakciók? Nekem eddig egy ismerősömet oltották be, nála nagyon súlyos komplikációk jelentkeztek az oltás után és azóta is kórházban van. Ez nálam 100%-os arányt jelent, de ha esetleg lesz egy másik ismerősöm, akit szintén beoltanak és nem lesz tőle semmi baja, akkor lemegy 50%-ra. Bár, hogy mi bajunk lesz tőle mondjuk 2-3 év múlva, amikor majd találkozik a szervezet a valódi vírussal, vagy annak mutációjával, még nem lehet tudni.
2021. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
33%

@45 Magyarországon eddig egyetlen, oltás okozta anafilaxiás sokk sem történt, tehát ezt tudod kinek meséld be.

Nektek miért jó ez? Mármint miért hazudtok ilyen témában rendszeresen?

2021. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
19%
@44 Ezek csak példák voltak, nyilván a Lancet, stb. i ugyanúgy megfelel ilyen célra.
2021. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
14%
@45 Ti vagytok azok, akik olyasmiket hazudtok, hogy "meghalt az ismerősöm autóbalesetben, de covid halott lett", holott ugye a halál okát az orvosok állapítják meg, és a hazugsággal ellentétben NEM lesz minden, PCR-re valaha pozitív valaki covid halott, "tegnap meglátogattak a gyíkemberek", stb., stb.
2021. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
19%
Csak viszonyításképpen: eddig 140ezer magyar beoltott közül sem lépett fel senkinél komoly mellékhatás.
2021. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
19%

De nem is kell ilyen nagy képet nézni: nálunk a kórház több száz dolgozója be lett már oltva, egyetlen egy esetben sem volt komoly mellékhatás. Ugye a valódi arány több százezer az egyhez komoly mellékhatás tekintetében,

a halálozási ráta egyelőre nulla a sok millióhoz. Esetleg 1,2 a több millióhoz.

Ha CSAK az én közvetlen környezetemet vizsgáljuk: a COVID halálozási ráta 2-3%, az oltásé 0. Komoly tünetek a betegségnél még magasabb, az oltásnál közvetlen környezetmben nulla, összeségében nagyon kicsi.

2021. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!