Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta kb 10x csuklani normális?

Naponta kb 10x csuklani normális?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdődött, hogy naponta többször csuklok, de kicsit furán, mintha felsikítanék. Meg szoktak ijedni a körülöttem lévők, többször hitték már azt, hogy elestem, vagy ilyesmi, azért sikítok. Nem fáj, meg semmiben nem akadályoz, de azért elgondolkoztam, hogy elmehetnék ezzel orvoshoz, de írták valamelyik oldalon, hogy lehet a stressztől is, szóval hagytam a dolgot.

Ti mit tennétek a helyemben, elmennétek orvoshoz? (Pont nemrég volt egy általános laborvizsgálatom, ott minden oké volt.)



2021. febr. 1. 01:35
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
41%
Kedves kèrdezô! Számos dolog kiválthatja a csuklást- , ezek közûl jónèhány teljesen hètköznapi. Pl; fèlrenyelès, köhögès, nevetès, levegô nyelèse, vagy ha túl gyosan eszûnk. Az esetek legnagyobb rèszèben a csuklás teljesen ártalmatlan .
2021. febr. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális naponta 10x csuklani. Sokmindentől lehet, orvoshoz kell menni.
2021. febr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kollégám is így csuklik, én is rendszeresen megijedek tőle, pedig az évek során már megszokhattam volna. Valami jól felszívódó magnéziumot megpróbálhatnál, az lazítja az izmokat.
2021. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!