Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kaptam 3 tégelyt amibe le...

Kaptam 3 tégelyt amibe le kell adnom széklet mintát(Calprotein, széklet tenyésztés és széklet pete,féreg vizsgálat), három különböző székletből kell mintát vennem vagy mindegyiket elintézhetem a reggeliből?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az 1 mintának való, nem? A fekete a legbelső és azt teszed még bele 2 dobozba. A feketében van a kanál. Vagy 3 szettet kaptál?
2021. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 tárolót a nevemmel ráírva.
2021. febr. 4. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:
A hârom tároló egymásba van rakva?
2021. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem, külön vannak. ezért gondoltam hogy három különböző minta kéne vagy a széklettenyésztés és az hogy a pete/féreg vizsgálat az nem kivitelezhető együtt? a másik tégely az speciálisabb ahhoz vanhasználati utasítás, csak az nem volt számomra világos hogy egy székletből vehetem a mintát vagy különbözőből. Erről nem kaptam semmiféle tájékoztatást
2021. febr. 4. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha három különféle vizsgálatról van szó, akkor veheted.
2021. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ment a zöldpont!
2021. febr. 4. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Belgyogyaszati szurovizsgalatra kellett nekem is szekletmintat vinni. Minden alkalommal 3 mintat kellett vinnem. Lehetoseg szerint harom egymast koveto naprol. 3 kis dobozkam volt :)
2021. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hmm és erről neked külön szoltak?
2021. febr. 4. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Uh, felreerthetoen irtam.

Szoval: tobbszor voltam szurovizsgalaton. Ketevente lehet menni nalunk. Minden evben 3 mintat kellett vinni, tehat mindegyik dobozba kellett tenni egy piciket. Ha csutortokon mentem a vervetelre, akkor a hetfo-kedd-szerda napi adagbol vettem/vittem.

A dobozokat a kolleganom osztotta, igy tole tudtam, hogy mit kell csinalnom. Ha jol emlekszem, volt egy kis tajekoztato is mellekelve.

7-es voltam.

2021. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ment a zöldpont :)
2021. febr. 4. 18:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!