Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Daganat mellett munka? Lehetsé...

Daganat mellett munka? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Szomorú apropóból írok, arról szeretnék érdeklődni, hogy van-e köztetek esetleg olyan, aki daganatos megbetegedés mellett tudott dolgozni.

Tapasztalatokat szeretnék gyűjteni, a munkám jelent számomra mindent, még fiatal vagyok, nem szeretnék itthon szenvedni hónapokon/éveken keresztül.



2021. febr. 8. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig tud, a delikvens dolgozni még nem kezdik el a kezelést (kemó,gyógyszerek ) .
2021. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az állapotod engedi akkor igen. Egy közvetlen munkatársam is ezzel küzd éppen,ő akkor nem dolgozik ha kezelést kap és mondjuk naponta kell járnia. Egyéb esetben bent van és dolgozik. De ezt neked kell érezned,a társaság jót is tesz szerintem.

Teljes gyógyulást kívánok.

2021. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én volt hogy kemó alatt fel se tudtam kelni, de mindenkinek a tapasztalata más. De mivel dolgozni még nem tudtam addig itthon tevékenykedtem a ház körül(mert én például elég haszontalannak éreztem magam kezelések alatt.)
2021. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!