Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem múlik el a megfázás?

Miért nem múlik el a megfázás?

Figyelt kérdés

Még december elején megfáztam, azóta nem múlt el egészen.

Azt vettem észre, hogy amikor nem hordom a maszkot 2-3 napig mert nem megyek sehova, akkor egy kicsit javul, de amint elkezdem megint hordani, újra rosszabbodik. Orrfolyás, torokkaparás szinte állandósult.

Egyszer használatos sebészi maszkot hordok, ami egy használat után megy a gyűjtőbe, direkt azért nem hordom a moshatót, hogy végre elmúljon, de nem múlik.

De az is érdekes, hogy már évek óta nem voltam megfázva most meg ennyire elkapott, pedig hordok maszkot ami ugye elvileg meg kellett volna, hogy védjen.



2021. febr. 8. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam még 2 hónapos megfázásról, szerintem más lesz a probléma forrása.
2021. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így, orvos azt mondta, hogy újra megfáztam csak. Csak úgy tűnik mintha visszaestem volna, közben csak újra más vírust szedtem össze.
2021. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És mi lehet az a forrás? Más tünetem nincs, és nem is volt. Lehet valami allergia?
2021. febr. 8. 13:33
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Koronás vagy. Menj teszteltetni!
2021. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bár lehet, hogy újra megfertőződtél, mint a kettes. Megfázásnál 200 féle vírus és baktérium lehet a hibás, így ha balszerencsés vagy, kifoghatsz belőle párat egymás után.
2021. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#2 Akkor nem sokat védett a védőmaszk.
2021. febr. 8. 13:33
 7/14 A kérdező kommentje:
Voltam koronateszten, munkahelyen kellett. Negativ lett.
2021. febr. 8. 13:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Mikor volt a teszt?
2021. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Én is voltam teszten kb minden héten, és negatív, attól hogy full jó a maszkom felöltözöm még lehetek náthás, és most is az vagyok....Sajnos mi nekünk most ilyen a szerencsénk... Neked csakj az orrod folyik?
2021. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de nekem is ezek voltak a tüneteim koronával, a torkom csak jó 3-4 hónap múlva jött rendbe, számomra ez volt a szövődmény vagy mi. Ha gyorstesztet kértél, az nevetségesen sok fals negatívot termel ki, férjem ugyanígy járt, neki is munkahelyre kellett. Szerencsére bent komolyan vették és megkérték, akkor is maradjon otthon.
2021. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!