Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcs ellen mi válik be?

Szemölcs ellen mi válik be?

Figyelt kérdés

Már számtalan bőrgyógyásznal voltam,mindegyik azt mondta közönséges szemölcs van a kezemen,és mind csak a Verrumal ecsetelik írta fel,vagy a fagyasztot ajánlotta,hogy egy próbát megér.

Az ecsetelot használom is,már kb 2 éve,de 2 hétnél tovább nem tart az,hogy ne legyen szemölcsök.

Tudom,hogy a verehullo fecskefu is jó rá,de az majd csak tavasszal lesz :/

Valami tuti,ami elviszi,és nem 2 hétig tart a hatása?



2021. febr. 9. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Páromnak az utolsót lézerrel égették le. Azóta nem volt egy se. Ennek már sok éve.
2021. febr. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

A Verrumal ami biztosan eltünteti. Ez fluorouracilt tartalmaz. Ha 2 éve használod, és jól használnád akkor már nem lenne bőr a kezeden, ugyanis a fluorouracil az egészséges szövetekben is károsodást okoz.


Úgy kell használni hogy a szemölcs kis környezetet is be kell kenni az oldattal.


Ezen kívül milyen források vannak a környezetedben?

Nyers csirkehús / csirke / valamilyen állat?


Fecskefubol is van oldat.


Humán-immunglobulin injekciót szokták adni (emberi vérből kivont immunfeherjek).


Amit semmiképp se használj az Isoprinosine, ezt csak receptre lehet írni, nem tisztázott a milyen úton hat, és lehetnek komoly mellékhatásai.

2021. febr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vérehulló fecskefüvet használtam. Nem tudom mennyire ismered... mentünk vízpartra stb és ahol láttam letörtem és a sárgás belsejét a szemölcsre kentem:) egy idő után hoztam haza gyökerestől és magamnak neveltem:D nagyon hamar eltűntek a szemölcseim tőle!

[link]

2021. febr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a vérehulló fecskefű nem vitte le, aztán kiderült, többféle szemölcs van. Na nekem olyan volt, amire - szakértő tanácsára - a citromolaj (100 %-os) vált be. Igaz, beletelt néhány hétbe.


Vagy terhesen a lábujjamon volt rengeteg. Arra szalaciles disznózsírt kentem (nem vicc!, terhesen semmilyen kencét, gyógyszert nem írtak fel rá, de valahogy meg kellett szabadulnom tőlük).


Esténként kiáztattam, szárazra töröltem, lekentem, rá párakötés, másnap le. 1 hét múlva az esti áztatásnál elkezdett morzsolódni, végül 4 hét telt el, mire teljesen eltűnt.

2021. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én leégetem magamnak tűvel.
2021. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!