Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzad a fenekem és a...

Miért izzad a fenekem és a hónaljam szinte állandóan?

Figyelt kérdés
Bármikor ha vastag ha vékony cuccokba öltözök egyből izzad ott ahol van az a farokcsont rész. Fürdés után is hiába törlöm meg rendesen, utána megint olyan. Mindig sima vékonyabb farmerokba vagyok. Eléggé kellemetlen meg zavaró. Főleg elég rendesen izzadok is, rövid ujjúban vagyok meg kardigánban de akkor is elég fél óra és már izzadság foltos a pólóm a hónaljnál pedig fürödtem mielőtt bárhova megyek meg dezodorozok. Miért izzadok ennyire? Fürdés után is pár perc azt kezdek izzadni pedig rövid ujjúban vagyok. Nem vagyok túlsúlyos, nincs betegségem, gyógyszert se szedek ezért nem is értem miért. Mindig félek hogy ne legyek büdös pedig csak nem lehetek ha dezodorozok és fürdök is. Mivel lehetne ezt az izzadást leállítani? Mit változtassak? 23L

2021. febr. 12. 19:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
Az izzadás fontos, ez különböztet meg minket a többi állattól. Mindenki máshol izzad főleg, nekem is a seggemből ömlik a víz nyáron. Fogadd el, mást nem igazán tehetsz.
2021. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ez sokat segített...

2021. febr. 12. 19:21
 3/32 anonim ***** válasza:
48%
Szívesen!
2021. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező. Patika. Antisudorica ecsetelo! Ennél jobb szert meg sose láttam izzadás ellen. 1500 Ft körül van egy üveggel. Próbáld ki, 100 %, hogy segít.
2021. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

3.szarkaszitkusan írtam rohadtul nem segítettél...

nem akarok ebbbe beletörődni! mindenért lehet valamit tenni.

4.Köszönöm na ez a hasznos válasz! és ezt kiadják simán tehát nem kell recept?

2021. febr. 12. 19:34
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy stresszes? Én amiatt izzadok folyamatosan. Megoldást nem találtam rá, amikor valami miatt nyugodtabb az életem, akkor el szokott múlni, de általában sokat stresszelek mindenen, így mindig ömlik rólam a víz..
2021. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
36%
Én ezt az ecsetelőt nem használnám, alumínium van benne, amiről elég rosszakat hall az ember, rákot okoz stb, de persze te döntésed.
2021. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%

7

Inkább legyen alumínium a szervezetünkben, csakhogy elnyomjuk egy természetes funkciónkat.

2021. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

6.kicsit, főleg mert nincs munkám de interejúk be vannak táblázva sorra.

de amúgy is kicsit szociális fóbiás vagyok amiatt is stresszelek főleg tömegben..akkor meg rám jön hogy most tuti izzadok azt büdös is lehetek hiába fújtam be magam de ömlik a víz rólam...:(

7.olyan sok mindenről hallani hogy rákot okoz amit valószínűleg már tuti ettem vagy kentem magamra azt sosem volt problémám. Egy próbát azért meg ér szerintem.

2021. febr. 12. 19:43
 10/32 anonim ***** válasza:
57%

Nem hiszem, hogy megér egy próbát


[link]

2021. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!