Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érezhetem ezt a bűzt?

Miért érezhetem ezt a bűzt?

Figyelt kérdés
Amikor lelkileg vagy fizikailag nem érzem magam teljesen jól (pl nagyon kimerült, rosszkedvű vagy beteg vagyok), furcsa émelyítő bűzt kezdek érezni amit valamiért csak én érzek, a körülöttem lévők nem. Nem tudom másképp leírni, ilyen bőr szag, mint amikor mondjuk rágod a kezeden a bőrt és ilyen émelyítő szaga lesz. Ilyenkor alig érzek más szagokat csak ezt, és nem szűnik meg, akár napokon keresztül érzem. Már legalább két éve van ez szóval biztos hogy nem korona. Tudna valaki valami tanácsot adni?

2021. febr. 13. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én legközelebb megemlíteném az orvosnak, mert ez hallucináció. De szerencséd van, mert a legtöbb esetben nem az agy okozza, hanem az orr vagy száj. De lehet neurológiai is, ha krónikus.
2021. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Hallucináció?? Azért remélem nem ilyen komoly!! :|

Valami olyanra gondoltam csak hogy mi van ha pl megfázásnál ha bedugul az ember orra és hogy mondjuk emiatt, mert ugye akkor érzem amikor nem vagyok teljesen egészséges.

2021. febr. 14. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy akkor is érzed, ha nem vagy rendben lelkileg.
2021. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, például a nagyon intenzív érzelmeknél vagy ha teljesen lestrapált vagyok. De nem gondoltam ilyen komoly dolgokra mint a hallucináció.
2021. febr. 14. 00:39
 5/8 anonim ***** válasza:

4

Nem gond ez. Más (én) szereti a hallucinációkat. :)

2021. febr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy érted neked is vannak?
2021. febr. 14. 02:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, de nem egészségügyi probléma miatt, meg inkább vizuálisak. Ha érted...
2021. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, persze hogy értem. És van rá esetleg valami módszer hogy enyhíteni tudd őket?
2021. febr. 15. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!