Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akár recepciós vagy ahhoz...

Akár recepciós vagy ahhoz hasonló munkakörben egy rendszergazda végzettséggel el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Vagy valami informatikával kapcsolatos hely van egy kórházba mert érdekel az egészségügy de infós a végzettségem

2021. febr. 14. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy infos a te vegzettseged, maximum az altsulis szamtech szakkorbe jarsz.


A korhazakban is van IT osztaly. Ha tenyleg lenne barmilyen kepesitesed, ket kezzel kapkodnanak utanad mert annyira keves a szakember aki azert a nyomorusagos penzert elvallalja.

2021. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A recepciós munkakörhöz általában érettségi kell. Ha ez van, és jól szerepelsz az állásinterjún, akkor fölvesznek. A többi végzettség nem számít.
2021. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 nem tudtam mashogy megfogalmazni mi az aki felveszi a beteget osztályra nem recepciós?
2021. febr. 14. 20:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, hanem szakképzett ápoló. A recepciós az olyan, mint a portás. A nincs középfokú egészségügyi (ápoló) végzettséged, akkor nem lehetsz ápoló.
2021. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahh fenebe akkor ez bukta
2021. febr. 14. 23:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ápolónak akartam konkrétan hanem ilyen asszisztenshez hasonló valakinek aki csak adatokat veszfel
2021. febr. 14. 23:07
 7/9 anonim ***** válasza:

veszfel?


Komolyan ?



(Ezután az elsővel kell egyetértenem)

2021. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért mit mondtam rosszul azt te hogy mondanád ha jön a beteg vagyok és be kell vinned a gépbe az adatokat.
2021. febr. 16. 13:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Példa:


Felvesz egy 100 000 forintos kölcsönt .

Gyula 100 000 forintos kölcsönt vesz fel.


Harmadik osztály ...

2021. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!