Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit egyek hogy 6 óra fizika...

Mit egyek hogy 6 óra fizika munkát ki birjak a Tescóba?

Figyelt kérdés

Tescoba vagyok diák munkán de nem jár szünet 6 órára minimum 6,5 órát kéne dolgozak (de nem hívnak annyira), hogy szünetet kapjak.

20 kilos zsugor vizeket üdítőket pakolok 6 órán át megáláss nélkül.

Mit egyek műszak előtt amivel kibirom anélkül hogy éhen döglenék?


2021. febr. 17. 17:22
 1/5 anonim válasza:

Hús, felvágott, kenyér, stb....

Lehetőleg ne salátával akarj fizikai munkát végezni.

2021. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy ne járna legalább 10.perc kaja szünet. Mi ez kavics bánya? Szólni kell !
2021. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jár és diákként nem sok szavad van. En is voltam több helyen is, ez ilyen. Esetleg azt tudod megpróbálni h megveszeled a főnökkel h 15 perccel tovább maradsz és akkor kiveszek 15 perc szünetet. Amúgy vigyel gyümölcslevet vagy energiaszeletet és azt egy perc alatt meg tudod enni. Viszont kicsit muszáj lesz hozzászokni, en azóta lediplomaztam és jo munkahelyem van de amikor sok a meeting vagy nagy a fennforgas akkor sokszor nincs idom enni időben, ez ilyen :))
2021. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, diakszovetkezetez kérdezd meg amúgy mikor jár a szünet mert most h végiggondolom szerintem lehet jár mar a szünet, de ugye az nincs fizetve tehát 6 óra munka plusz 30 perc a szünet így összesen 6,5 órát vagy bent
2021. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kinomba azt csinálom, hogy sport szeleteket tartok a zsebembe és a wc be meg eszem xD

Wc használatot nem korlátozhatják egyáltalán.

Meg kérdem de eleve úgy hivnak hogy mondjuk 9 től 3 ig ha 9 tők 3.30ig hivnanak akkor már járna a fél óra..

2021. febr. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!