Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsi holyag szeru valamik az...

Kicsi holyag szeru valamik az ujjamon es szuro erzes mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nos par napja eszre vettem, hogy a kozepso ujjam oldalan van egy kis holyagszeru valami...nem torodtem vele gondoltam elmulik. Hat eddig nem mult meg nagyobb is lett kicsivel. Kb az egesz 0.5cm terulet, tyukszemhez hasonlitanam kinezetre, kicsit dudorodik ki es kis karikaknak tunnek. Korulotte nagyon halvanyan piros, de ami idegesit az, hogy ha hozza erek ilyen szúró szeru erzest erzek. Nem tudom mitol lehet...

1hete fat pakoltam ereztem hogy megszur kesztyun keresztul, (nem emlekszek melyik ujjam) gondoltam szalka, de aztan nem lattam es nem ereztem semmit benne. Meg esetleg csalan csipeshez tudnam hasonlitani a szuros erzes miatt. Hiaba nezem neten nem igazan talalok hasonlot mi lehet ez. Most alo everaval kenem, valamint sudocremmel.



2021. febr. 18. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemölcs?
2021. febr. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szemölcs, fertőző, menj el bőrgyógyászatra!
2021. febr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!