Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » D-Vitamin ingyen - ez valami...

D-Vitamin ingyen - ez valami átverés lehet? Hol a csapda?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 18. 11:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
En is rendeltem meg is jött. Jön mellé egy 500ft-os csekk a postaköltségről. Gondolom így akarnak befutni, hogy küldenek ingyen . De a leírást elkell olvasni ott van, hogy ez nem előfizetés .. Max hívogatnak ajánlatokkal..
2021. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%

Ezt írja:


Abszolút nem, ez nem előfizetés. Az ingyenes VitaSolaris D3 éves csomag megrendelése nem kötelezi semmire.


Csak ezt az egy csomagot kapja tőlünk, és csak 570 Ft-ot fizet a postaköltségért, kivéve, ha más terméket is rendelt.

2021. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
34%

Átverés... aztán a további küldemenyeknél már szlát is kapsz... csak kisbetűsben szerepel, h ezzel x hónapra előre megrendeled a fizetős csomagt, v hasonló...


Beetetés...

2021. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
62%
most írtam le hogy semmi ilyen nem volt es nem is lesz. Mit kell egyből negatívoskodni? Honnan tudnád ha TE nem rendelted meg?
2021. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
25%

Jaaj! Szerintem ezek hívtak egyszer engem anno külföldi telefonszámról! Egyszer rendelsz tőlük, aztán nem fognak békén hagyni!

Ráadásul, lenyomozhatatlan volt a cég! Semmit nem lehetett tudni róluk!

Lehet, az nem ez a cég volt, dr hasonló.

2021. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
24%
4: nem kell ahhoz megkóstolni a lócitromot, higy megtudd az 😂ízét.....😂😂😂
2021. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
39%
Le van írva, ha előfizetsz DE visszalépnél akkor írásban kell velük közölni , hogy már nem tartasz igényt a termékekre különben addig küldik. De mivel ez nem előfizetés hanem ingyenes termék ezért nem kell semmit csinálnod csak elviselni ha hívogatnak / e-mailt küldenek, de egyszerűen tiltod őket . Ha meg bizonytalan vagy ahogy megérkezik az ingyenes termék hívod vagy írsz nekik , hogy biztosan ne küldjenek többet.
2021. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
58%
Mennyibe kerül a sima patikai d vitamin? Nem ingyen, de postaktsg nélkül?
2021. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%
Már én is kérdeztem a multkorában!
2021. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Illetve nagyon sokan nem figyelnek a második oldalra és rányomnak a halolaj megrendelésre ami 36 ezer Ft.
2021. febr. 18. 13:53
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!