Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyedülálló férfiak! Ti...

Egyedülálló férfiak! Ti hányszor zuhanyoztok/fürödtök egy héten?

Figyelt kérdés

Így, télen 3 - 4 naponta fürdök. Mondjuk, már 6 napja nem zuhanyoztam, de általában három naponta le szoktam zuhanyozni.

Nyáron azért 2 naponta le szoktam zuhanyozni.



2021. febr. 20. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Fúj
2021. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
95%
Naponta egyszer, ha edzek azon a napon, akkor napi 2-szer.
2021. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Az igen. Már értem miért vagy egyedülálló :D 2021-et írunk ember, nem barlangban laksz. Vagy igen? Naponta kell fürdeni, télen is. Nyáron van, hogy kétszer is, ha nagyon lever a víz. Szappan, túsfürdő, sampon a barátod lehet. +utána dezodor. Fogat is kell mosni. Borotválkozni, normálisan kinézni. Nem yeti vagy bazzeg :D
2021. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap szoktam, nem vagyok egyedülálló, de amúgy igazából orvosi szempontból nem egészséges naponta fürödni, nyugodtan meg lehet kérdezni róla egy bőrgyógyászt.
2021. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Jéééézusom...mint a németek..azok is egyszer fürdenek egy héten..

Ha tudnád mennyi por rakódik rád napközben, szarás után milyen marad az ánuszrózsád, vagy a fitymád alatt mi borzalom képződik, akkor minden nap fürödnél.

Naponta kétszer bidén leápolom az alvázam, és este zuhanyzom, hogy ne vigyem az ágyba a nap koszát.

El tudom képzelni milyen büdös lehetsz. Hogy magyarázod meg egy csajnak? A fogmosást meg sem merem kérdezni.


Minden nap kell zuhanyzni, reggel, este fogat mosni, és kábel után ánuszrózsát lögybölni...utána a kezed..

2021. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem egészséges naponta fürdeni, de munka után olajosan/büdösen biztosan nem feküdnék le. Nem dolgozik mindenki irodában
2021. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bár én már nem vagyok egyedülálló, de amikor az voltam, akkor is lezuhanyoztam naponta (egyszerűen nem bírom elviselni, ha egy nap is kimarad), nyáron, nagy melegben meg akár kétszer is egy nap.
2021. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Napi kétszer.
2021. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Slowrider ***** válasza:

Télen-nyáron minimum egyszer naponta, de ha edzek akkor kétszer naponta.

Zuhanyozz minimum minden nap. Sokszor van úgy, hogy az ember nem érzi a saját testszagát, de mások már igen. A személyi higiénián nem szabad spórolni, sem az idődet sajnálni rá, akár egyedülálló vagy vagy sem.

2021. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4es vagyok, #6 ebben igazad, hozzá is akartam tenni, hogy azért az sem mindegy. Én is mondjuk ha kimarad egy nap zuhi, bidét pl használom napi 2x és Home Officeban nyomom öltönyben. Ha fizikai munkát végeznék napi 2x kellene fürödnöm kb.
2021. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!