Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nem akarják...

Tényleg ennyire nem akarják beoltatni magukat az emberek? És az influenza oltás? Azt is beadják mindenkinek, mert jó...a vírus meg veszélyes lehet...

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 10:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Miért adnák be mindenkinek az influenza ellenit? Annak adják be aki kéri. A vírus ellenit is annak adják aki kéri.

Én egyiket sem!

2021. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Az emberek többsége bizalmatlan egy olyan oltással szemben, aminek a mellékhatásairól kevés információ áll rendelkezésre. Ráadásul nem is mindenkinek adható, pl. 18 év alatt (ha jól tudom), várandósok, szoptató anyák, vagy aki allergiás valamelyik összetevőjére. Van, aki azért nem adatja be, mert ellenjavallt utána 2-3 hónapig a teherbeesés, és akik régóta várnak egy gyerekre, nyilván nem fognak amiatt lemondani róla.


Én mondjuk még életemben nem kértem egy influenza oltást sem. Most se fogok sorba állni a vakcináért, mert várandós vagyok, ráadásul alapból van gyógyszerallergiám is. Ha voltam is koronás, átestem rajta tünetmentesen.

2021. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Hogyan lehet bizalom bármely extra gyorsan kifejlesztett oltásokhoz,, ha azt sem tudják, mennyi ideig véd, milyen mellékhatásokat okoz,oltott emberek újra fertőződnek , és még lehetne sorolni a kérdőjeleket.
2021. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem? Az nem kötelező gyerekkorban?
2021. febr. 27. 10:29
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem akarom beoltatni magam. Családostul átestünk rajta. Tulajdonképpen az egy estés lázon, étvágytalanságon és íz és szagvesztésen kívül nem volt más tünetünk. Ellenben, mivel egymás után jött, 37 napig voltunk karanténban.


Az oltás sem véd 100 sz@zalékosan,az is csak bizonyos ideig hatékony. Akkor minek?

2021. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező! Te hülye vagy, vagy hülye vagy?

Az influenza oltást szezonálisan adják minden évben annak, aki kéri.

2021. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ú tényleg. Bocsi meg nem ebredtem fel...
2021. febr. 27. 10:36
 8/21 A kérdező kommentje:
De a kerdes hogy pandemia idejen, miert ellenkeznek az emberek ennyire, ha tudjak hogy segit az vakcin.
2021. febr. 27. 10:37
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy kötelező gyerekkorban... 🤦
2021. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
a* bocsi
2021. febr. 27. 10:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!