Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható nyugtatókhoz juthatok hozzá a patikákban?

Figyelt kérdés

Osztálytársam egy kb 700 forintos gyógyszert emlegetett, de nem kérdezem meg tőle, mert valószínűleg rájön hogy nekem is arra kellene amire neki ( kiütni magam) így valószínűleg szólna valakinek.

Úgy érzem ki kell ütnöm magam, hogy eltudjam viselni a gondolataim. Pszichológushoz nem tudok eljutni, segítséget számtalanszor kértem. Tegnap ivással tudtam lenyugodni, ma xanaxot kellett lopnom, viszont ha tovább szedem azt észreveszik így magamnak vennék valamit. Ocd, szorongás és depresszió amitől szenvedek.

18l



2021. márc. 2. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Egyik nyugtatóhoz sem lehet vény nélkül hozzájutni. És ez nem véletlenül van így.
2021. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

lol

Vény nélkül legfeljebb valami gyógynövényes szart kaphatsz, de annak még a placebo-hatása sem hatásos, ha érted mire célzok.

2021. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
miért van szükséged neked nyugtatóra? diagnosztizált orvos a fent említett betegségekkel? Amennyiben igen, felírja neked a szükséges gyógyszert és szedheted is.
2021. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

3

Őt a webbeteg diagnosztizálta. Az miért nem elég a vényköteles gyógyszerekhez?

2021. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mért nem tudsz pszichológushoz eljutni, iskolásoknak még ingyen is van, de ha nem, akkor pszichiáterhez menj. Az önkiütés meg a pia csak ront a helyzeten, semmilyen megoldást nem jelent.
2021. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valeriana, bár az is drágább kicsit. És nem fog kiütni.
2021. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Xanax lopás nem jó dolog, bár gondolom tudod .. nem véletlenül orvos írja fel, mert ő tudja a diagnózis alapján, hogy kell szedni meg mennyit.... ezzel inkább ártasz magadnak :/.

Próbálj meg beszélni házi orvossal és kérj beutalót az ingyenes .


Amit ki próbálhatnál az az orbáncfű tea, ez a legerősebb nyugtató hatású tea. Napi egy csésze este lehet javítana az állapotodon.


Másik még , hogy próbáld meg rendbe tenni a gyomrod és a beleid egészséget , mert az is tud ilyet okozni, ha nincs túl jó állapotban :).

2021. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!