Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mondja azt mindenki,...

Miért mondja azt mindenki, hogy a kínai vakcina az a legjobb?

Figyelt kérdés
Mégis miért lenne pont a kínai a legkevésbé káros. Amikor szerintem tutti ők csinálták ezt a vírust is. Azért is nincs most ott náluk korlátozás és járvány. Mert ők csinálják az egészet azért, hogy ők legyenek a gazdaságban az elsők! Én egy biztos vagy az orosz vagy a Novavax vakcinát adattom be. Mivel akármilyen meglepő is de az oroszok normális védőoltásokat szoktak csinálni. A Novavax meg azért lehet jó mert az subunit oltóanyag. Ami elvileg talán gyengébb ellenfele a covidnak. Azonban a mellekhatasok esélye is kisebb. És elvileg Lengyelország gyártja majd. Szerintem attól senkinek nem lesz semmi baja. És azzal remélhetőleg külföldre is lehet utazni elvileg az orosszal majd nem. Csak jusson be az országba elegendő adag belőle.

2021. márc. 4. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én mindenkitől azt hallom, h.a pfizer és a moderna a jò. Szóval..
2021. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki? A kormány kommunikálja ezt a nyilvánvaló hazugságot, senki más nem mondta hogy az a legjobb.

Ha annyira jó lenne akkor már rég engedélyezve lenne minden eu tagállamban.

2021. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mikrocsipsz is van a kinaiban en aztat halotam!44!!
2021. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bil Gec fuj, jojon a FENY!444
2021. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Talán azért mert az egy természetes anyag, a meglévő vírus inaktiválva, tehát nagy bajt sehogy se okozhat. A porbléma inkább az, hogy a hatékonyságáról nincsenek pontos dokumentációk, pl idősek körében. Az idő eldönti hogy melyik lesz a jó oltóanyag (ami hosszan tartó és mutánsok elleni immunizációt okoz). Hosszú távú mellékhatások kockázata kb mindegyiknél elhanyaholható
2021. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as

Aljas hazugság. Gitáráramkör van benne.

2021. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Leghatékonyabbnak közel sem nevezném, ellenben az egy száz éves technikával készült módszer. Inaktivált ("elölt") vírust tartalmaz, annak összes fehérjéivel, ami ellen többféle antitestet is le tud gyártani.

Az "új" fajta, mRNS részecskéket tartalmazó vakcinák ellenben csak 1 féle fehérje ellen termeltet antitestet (ez a tüskefehérjéje), az ellen viszont sokkal nagyobb intenzitással. Az idő majd eldönti, hogy melyik lesz hosszabb távon eredményesebb.

2021. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!