Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Infó a hosszútávú mellékhatáso...

Infó a hosszútávú mellékhatásokról?

Figyelt kérdés
Semmilyen formában nem elérhető arról infórmáció hogy milyen hosszútávú mellékhatásai lehetnek a covid oltásnak?

2021. márc. 5. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
De, olyan formában elérhető, hogy a kísérleti alanyoknál nem volt semmi ilyen eddig (legalábbis ahol publikálták az adatokat, a kínai oltásra ez nem igaz, viszont ott a technológiával eleve sokkal több a tapasztalat). Olyan formában is elérhető, hogy a kutatók az oltás összetétele és működési elve alapján nem várnak ilyet, vagy nagyon kis számban (mondjuk 1 millió oltottból 1 fő). Más információforrásunk egylőre érthető okokból nincs. Ugyanakkor a kiállt covid-fertőzésnél már jópár hosszú távú "mellékhatást" ismerünk.
2021. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezért kockázatos az oltás. A járvány is hazugság, így nyilván hátsó szándéka van az oltásnak. Ez is egy bizonyíték, hogy chip van az oltásban.
2021. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ja, nagy kamu a járvány, a héten sürgősségire már 3-asával hozták a covid+ betegeket, több 30-40 éveset fulladással, oxigénigénnyel. Az intenzív osztályok és covid osztályok betelnek, alig lehet beteget osztályra adni, roppan bele az eü. az egész helyzetbe már most.
2021. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké, nem vagyok vírus tagadó.

Engem csak az érdekelt hogy a hosszú távú mellékhatásokról létezik-e infó. Akár feltételezések a benne lévő anyagból kiindulva. Nem tudom, nem értek hozzá.

Sajnos annyi össze vissza dolgot olvasni a vírussal kapcsolatban hogy az már követhetetlen.

Nyílván egy átlag ember fél, nem bízik.

Az egyik helyen azt olvasod hogy jó a vakcina, görgetsz kettőt és ott már azt hogy belehalt x számú ember az oltás követő napokban.

2021. márc. 5. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
az internet áldása. hol olvasod ezeket?
2021. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. márc. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem ennyi elég így kezdésnek.

Folytathatnám sajnos.. de sosem érnék a végére. Akit érdekel minden további infó a témában, rengeteg cikket, forrással megjelölve talál az oldalon. Ezenkívül, akit valóban érdekel, youtube-n is rengeteg hiteles videó található.


Akiknek ennyi sem elég...azokat rendkívül tudom sajnálni!

2021. márc. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hm..mikor megosztottam, még simán meg tudtam nyitni az összes linket. Direkt leellenőriztem. Érdekes, hogy most nem engedi...


"Legyen vége a tűszúrásoknak" megnevezésű facebook oldalon találhatók ezek a hivatalos külföldi forrásokat tartalmazó cikkek, bizonyítékok.


Minden fontos infó a témában itt megtalálható. Nyomatékosítanám, hogy nem holmi szedett-vetett bejegyzések találhatók itt.


Akit érdekel, hogy mi zajlik VALÓBAN a világban, annak javaslom, hogy nézzen rá legalább erre az oldalra.

2021. márc. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!