Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy Merkely Béla...

Hogy lehet, hogy Merkely Béla hallgat arról, hogy a D-vitaminnak mekkora szerepe van a vírusfertőzéses betegségek megelőzésében, és inkább átállt arra, hogy az oltás az egyedüli megoldás a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

Miért nem a D-Vitamin fogyasztását szorgalmazzák nagy erőkkel az oltás helyett?


Tán azért, mert Merkely doktorurat is megvették kilóra?



2021. márc. 10. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Megvettek mindenkit. A "szakértőket" is, a politikusokat is.


Az oltás több száz dollármilliárdos üzlet.


A valóban hatásos D-vitamin filléres cucc.

2021. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Hát én sok D-vitamint eszek, mégis eléggé megszenvedtem a covidot, pedig fiatal vagyok. Egyedül a D vitamin nem tudja megoldani a járványt.
2021. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
2-es. Nem ez volt a kérdés. Azért pontoztál le, mert neked nem tetsző véleményt hallattam a MEGELŐZÉSSEL kapcsolatos kérdésre. Te nem arra reagálsz, nem arra válaszolsz.
2021. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

3-as. Miből gondolod, hogy én pontoztalak le?

A kérdésre válaszoltam, csak éppen nem ugyanaz a véleményem, mint neked. Nem szabad saját tapasztalatot leírni?

Egyetértek azzal hogy fontos a D-vitamin a megelőzésben és a fertőzés alatt is (nyilván azért szedem), gondolom, hogy anélkül rosszabb lett volna.

De hogyha a D-vitamin elég lenne ahhoz hogy ne legyenek betegek az emberek, akkor már rég vége lenne az egész járványnak. Mégis kinek az érdeke lenne az oltást reklámozni, hogyha egy vitaminnal meg lehetne oldani az egészet?

2021. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!