Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem kapok levegot automatikusa...

Mittudomen721 kérdése:

Nem kapok levegot automatikusan. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Ugy egy hete kezdodott munkahelyemen. Eleg rossz volt a gep amivel dolgoztam folyamatosan javitgatnom kellett jo sok volt a (di)stressz :). Szoval lenyegeben egesz nap barmit is csinalok be es ki lelegzek mondjuk ugy manualisan nem pedig automatikusan. Hasonlo magyar tartalmat nem talaltam kulfoldi topicot annal tobbet pl. ezt [link]


Itt a szorongas jon elo leginkabb mint ok vagy diagnozis de mint ott is sokan en sem szorongok. Betegsegem az van, skizofrenia.


Esetleg jar vagy jart valaki hasonlo cipoben vagy meg tudja nekem ezt fejteni valaki? :)


Haziorvosnal voltam csak egyelore azt mondta majd elmulik. Nekem viszont nem ugy tunik.


2021. márc. 12. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez igaz, amit ketlek, akkor neurologiai problema lesz.
2021. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Alvas kozben sem manualisan lelegzel, szoval valoszinuleg csak bekepzeled.
2021. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!