Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fűvel kapcsolatban egy dologtó...

Fűvel kapcsolatban egy dologtól nagyon parázok, veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval 1-2x már füstöltem, akkor még nem történt ez meg, de most fogok lehet a héten és emiatt van egy kis félelmem. Az lenne, hogy mivan ha betépve ráírok mondjuk a főnökömre, hogy haha te büdös k*rva vagy ilyesmi, vagy kiposztolok valami olyat amit nem kéne stb. Veletek volt ilyen dolog amit betépve csináltatok és később nagyon megbántatok? Vagy ezt hogy lehetne kivédeni?

2021. márc. 15. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen, mert a fű nem okoz ilyesmit. Ez nem alkohol. Továbbra is magadnál vagy, csak az érzékelés változik meg. Ha ilyen baromságokat csinálsz, akkor az nem a fű hibája, hanem a tied. Kezdőknél ez eléggé szokványos, hajlamosak rájátszani a beállásra.
2021. márc. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor fasza,mondom nem tortent meg meg velem se, csak mielott tolom mindig eszembe jut ez, de gondolom akkor mindenkinek van annyi onkontrollja meg amint irtad nem olyan mint az alkohol.
2021. márc. 15. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elég régóta használom, de nem tudok felhozni példát arra, hogy akaratomon kívül tettem volna bármit is. Legfeljebb a túlevést tudnám felhozni, na de hát azt is akartam, mert sokkal jobban ízlik úgy az étel. :P


Ami rohadt fontos a fűnél: laza, kényelmes, BIZTONSÁGOS hely, kaja (nasi), rengeteg folyadék, nulla stressz... ja és persze még több fű. :)

2021. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
A fűnek nincs tudatmódosító hatása. Ellenben pl az alkohollal.
2021. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!