Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hány kilóval született?

Ki hány kilóval született?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Kevesebb mint másfél
1.5-2
2-3
3-4
4-5
5-6
Több mint 6
9 szavazat
 1/2 Metionin ***** válasza:
2,5
2021. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én koraszülőtt voltam, 7. hónapra születtem,1kiló 5dekával. Anyu kicsit már késői korban esett teherbe, 41évesen. Emiatt nem kaptam elég kajeszt a köldökzsinórból, meg a nyakamra is tekeredett, emiatt oxigénhiányos lettem. Császármetszéssel születtem, ahogy megszülettem két műtét gyorsban. Köldöksérvem volt+heresérv. Utána inkubátor jó sokáig, nem sok jót jósoltak a dokik, de itt vagyok túléltem. :) Nagy dög 185cm magas, 80kilós ló lettem.😃 A koraszülőttség miatt a bal szemem nagyon gyenge, a másik se túl erős, de sokkal jobb mint a bal. Matek, számolás nem megy, káosz van.Gyakran úgy viselkedek mint egy retardált és még élvezem is😃
2021. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!