Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig védnek a covid...

Mennyi ideig védnek a covid vakcinák?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy 3-5 hónapig. Ti erről mit tudtok?
2021. márc. 18. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tud mindenki, ami a médiában megjelent...
2021. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
A következő mutáció megjelenéséig.
2021. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy evig nem. De azert a Covid-fertozesnel tovabb. Ejjel nappal hallgatom a BBC World Service-t egy eve, es mindig megmondjak, hogy mit nem tudnak, mit tudnak, nem hulyitenek senkit. Ezek alapjan is el merem hinni, hogy beoltva jobb, hogy az aktualisan fertozo mutansra mikor lesz uj oltas, amit a mar kapottakkal is ossze lehet hozni.

En tegnap kaptam meg az Astra Zenecat Angliaban, es most eppen azokon a mellekhatasokon megyek keresztul, amiken sokan. Nem ez volt a kerdes, csak leirom. Oke, nyugos az ember, olyan sajgo erzesek vannak a fejemtol a labamig, ami egy sima lazas influenzanal, de nagyon orulok, hogy megvolt.

2021. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!