Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok majd szabadulni...

Hogyan tudok majd szabadulni a karanténból ha nincs pénzem tesztre?

Figyelt kérdés

Kirúgtak mert.. ( ha leírom, hogy azért mert covidos lettem azért nem perelhet senki, igaz?) Naszóval pcr teszt amire 2 napot kellett várni pozitív lett, a karantént hétfőn rendelik el, de addig nincs pofám elmenni meg beteg is vagyok. Ha vége ennek és ne adj Isten túlélem akkor nekem kell fizetni a tesztet? Mert nekem erre nincs pénzem , kölcsön meg senkitől nem kérek inkább felakasztom magam, pofám leég, tele vagyok piacképes végzettségekkel erre meg nyomorult Somogy megyében meg egy bunkónál kellett dolgoznom aki kivágott mert szerinte nincs vírus csak lusták az emberek.. igen, gondoljatok trollnak ha akartok.. "mert ilyen nincs, ez kamu kérdés " ez ez egész dél-somogy egy trollkodás egy vicc..


Bocs, csak már feszült vagyok..


2021. márc. 20. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
kerj a haziorvostol majd ismetelt tesztet 10 nap mulva. addig sajnos a poz teszted okan karanten. a munkaproblemat aterzem, sok munkaltato valja azt hogy "nincs is virus" es "nem lehet leallni"
2021. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is sajnálom ami a munkahelyen történt... Másodszor. Miért szeretnél egy 2. tesztet? A karantén 10 nap után lejár, nem kell hozzá 2. teszt.
2021. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy férfi volt előttem mondta, hogy 4 hete semmi baja , de nem tud negatív tesztet felmutatni így otthon kell maradnia és mondta, hogy a vésztartalékai éli..
2021. márc. 20. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez baromság, ne vedd be... 10 nap után, ha tünetmentes vagy, akkor a háziorvos feloldja a karantént.
2021. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm.
2021. márc. 20. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
nem irt hulyeseget a kerdezo! sajnos nalunk is letezo problema h tunetmentes az illeto es neg tesztig a haziorvos tappenzen tartja, igy a hatosagok sem tudjak a karantent feloldani. hivatalosan az eljarasjogi szabalyok szerint 10 napra zarjak be az illetot, mert azt hiszem addig fertoz, de 10 nap utan hivatalosan ki kell engedni, ha tunetmentes, teszteredmenytol fuggetlenul. na de viszont, vannak haziorvosok akik nem igy latjak es neg tesztig nem engedtetik ki az illetot.
2021. márc. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!