Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid elleni oltás függ a...

Covid elleni oltás függ a regisztráció időpontjától?

Figyelt kérdés
Idős személy, ha nem rég lett regisztrálva, akkor nem kerül sorra mostanában, amikor az ő korcsoportját oltják általában?

2021. márc. 22. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De, sorra kerül, hiszen most pont az ő korosztálya van soron.
2021. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárki sorra kerülhet bármikor. Hisz remekül működik a nemzeti milliárdokból kiépített oltási regisztrációs terv.
2021. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A rendszer egy káosz. Ismerek 30-40 éveseket akik be vannak oltva, idős beteg szüleim pedig december óta várják hogy sorra kerüljenek. Hiába.

Szóval szeretném én is tudni mi számít, de még nem jöttem rá.

2021. márc. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire én átlátom a rendszert, elsősorban most azokat oltják, akik vagy nagyon idősek, vagy betegség miatt kockázati csoportban vannak. Ez alapján ha idős és bekerül a rendszerbe, rögtön oltják. Nagynéném még nincs 60, de beteg, úgyhogy jelentkezés után 2 héttel már be is oltották. Azok az ismerőseim, akik fiatalabbak és nincs komolyabb betegségük csak a munkájuk miatt kaptak. Amúgy a nagyon idős emberek lehet azért nem lettek még beoltva, mert csak a Pfizert kaphatják valamiért és abból kevesebb jön.
2021. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-esnek: Szüleim 60-65 év közötti krónikus betegek. Eszerint már sorra kellett volna kerülniük. Igencsak bosszantó ha valaki más meg két héttel a regisztráció után oltva van. Ők hónapok óta várnak. Valami gebasz van ebben a rendszerben. (3-as vagyok)

A beoltott fiatalabb ismerőseimnek se betegsége nincs, se munkája nem indokolja hogy hamarabb sorra kerüljön. Egyszerűen beszervezte őket a házi doki. Nem értem.

2021. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!