Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esayhaler tokot külön lehet...

Esayhaler tokot külön lehet venni? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
Neten nem találtam, és csak az egyikhez kaptam, viszont van, hogy kéne vinnem magammal mind a két típust, amit használnom kell.

#asztma #tok #inhaláció #Buventol #easyhaler #budesonid
2021. márc. 26. 13:46
 1/4 anonim válasza:
Szia. Sikerült találni azóta? Érdekelne engem is.
2021. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem kérdeztem rá a gyógyszertárban, hanem a következő adagnál szóltam a háziorvosomnak, hogy azt a fajtát írja ki receptre, ami tartalmazza a tokot is, így meg lett oldva :)

2021. okt. 27. 21:47
 3/4 anonim válasza:
Köszi a gyors választ. Buventolból is létezik tokos fajta? Vagy csak a budesonidból? Sokkal drágább tokkal?
2021. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, de logikus lenne, mivel az a rohamoldó, azt viszi magával az ember mindenhova.

Biztos hogy nem drágább sokkal, mert az állami támogatással pár száz Ft a minusz 90% miatt (a buventol 160, a budesonid 300 körül volt asszem).

2021. okt. 27. 23:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!