Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is 2-3 órát szokott...

Más is 2-3 órát szokott forgolódni az ágyban elalvás előtt? Nekem egy nagyon fontos időszaka a napomnak, mert akkor tudok rendesen gondolkodni. Hogyan tudnék időben elaludni? Szeretek gondolkodni este de kéne aludni is...

Figyelt kérdés
Baromságokon gondolkodok. Pl milyen jó lenne diktátornak lenni, hogyan irányítanék egy országot. Vagy mennyire jó lenne egy háremet tartani. Ilyen teljesen elborult dolgokon tűnődöm minden este, és élvezem. Szinte sosem a való életen rágódom, mindig fantáziálok, mert az élet unalmas.

2021. márc. 31. 09:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért kicsit zavar, hogy az egyiptomi fáraóknak 11 éves korukban már háremül volt, én meg 18 évesen szűz vagyok :(
2021. márc. 31. 09:13
 2/5 Hellmano ***** válasza:
49%
Nem tudom én világéletembe jó alvó voltam, nincs rá trükk. Annyi, hogy lefekszem és 2-3 perc és el is aludtam. 42 F
2021. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De a fáraók már hamarabb is meghaltak mint kellet volna.



Sztem mindenki gondolkodik elalvás előtt sokat vagy keveset. Ki múltról, jővöről, elképzelésekről, vágyakról....



Az meg ne zavarjon hogy mert, még szűz vagy. Nem ad rangot vagy bícsőséget. Csak ez is egy olyan elgondolás mint, aki még 18 alatt van az gyerek. Miközben érettebben gondolkodik mint néhány felnőtt.

2021. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak unalmamba poénkodok, bár elég szar vicc volt. Valójában elég sok lány barátom van, de sosem udvaroltam senkinek, mert problémásnak tartom, túl sok idő és energia egy párkapcsolat. Az sem zavar, hogy szűz vagyok.
2021. márc. 31. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Okés de legalább tudod mit akarsz. Nem úgy mint néhányan😂
2021. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!