Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van okom.aggodalomra?

Van okom.aggodalomra?

Figyelt kérdés

Terhessegem soran kijott a mellemen egy barna lapos anyajegy szeruseg..Majd elkezdtem szoptatni,es ilyen nagyon sotet barnává,majdnemhogy feketévé vált,es ilyen kemenyebb erdesebb lett a felulete( olvastam neten hogy ez lehet keratotis)

Elmentem bőrgogyaszhoz megvizsgaltatni..Azt mondta ,hogy vegyük le,mert elég sötét,sötetebb mint a tobbi anyajegyem..de ő nem gondolná hogy baj van,szoval szerinte nincs gáz..

Ilyen feher kütyüvel nezte meg,azt hiszem dermatoszkop a neve,viszont szamitogepre nem vetitette ki..Mennyire megbizhato ez a keszulek? Ha lenne valami elvaltozas,azt kimutatná,vagy a doki.látna ott valamit,ami nem.stimmel?Van okom az aggodalomra? Azert mondta h szerinte nincs semmi baj,mert latta azon a valamin?

Nagyon aggódom😟


2021. márc. 31. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ilyen sokaknak van. Leveszik és kész.
2021. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!