Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne kivédeni a...

Hogy lehetne kivédeni a rosszullétet?

Figyelt kérdés
Mindig rosszulleszek, ha orvosi rendelőbe, kórházba kell mennem, elkezd csöngeni a fülem, iszonyú forróság tör rám szédülök, és már sötétül el minden. Vérvételnél például kifejezetten kérem, hogy fektessenek, mert le fogok fordulni a székről. Covid elleni védőoltásra jelentkeztem, és oda egyedül kell mennem, nem kísérhet senki mert nem engedik be. Már előre félek, hogy mi lesz velem. Mit tudnék tenni, hogy elkerüljem?
2021. ápr. 1. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2021. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt azt jól teszed hogy előre szólsz, oltásnál tegyél ugyanígy

Másrészt talán pszichológus valóban segíthet, de nem fog, nekem se segített, ugyanez a problémám 😃🙂

2021. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, szólni fogok, meg a nyilatkozaton is bejelöltem a rosszullétet. Második, neked mit mondott, vagy hogy próbált segíteni? Nekem olyan szintű a dolog, hogy múltkor a kutyát vittem állatorvoshoz, ott is rosszul lettem, ki kellett mennem.
2021. ápr. 1. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, bármilyen orvosrol van szó, még dédi idősgondozójától is rosszul vagyok

Hát kutakodtunk mi lehet az oka, de végül semmi alapja, aztán még jártam pár évig de semmi haszna nem volt ezen a területen, az tény hogy az önbizalmamon javított, annak is kellett egy kis löket...

2021. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Xanax. De haziorvos altal felirva. Evekig jarhatsz terapiara es rosszul leszel. Beveszed es nem leszel rosszul egy fontos helyzetben. Ez tipikus panikroham. Okoskodo emberek farkast kialtanak ellene, de rengeteg embernek az eletet adja vissza, konnyu abbahagyni, de rohadtul segit.
2021. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!