Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden kisebb erőhatás kifejté...

Minden kisebb erőhatás kifejtése alatt remegek, de ha sokkal több erőhatást kell kifejtenem, akkor nem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Bármilyen kisebb nyomás-erőhatás kifejtésétől remegni kezdek, pl. ülő pozícióban a bal könyökömmel alig nyomom lefele a bal lábamat akkor nagyon remeg a bal karom. Vagy pl. régebben kondiban tolódzkodó gépen " [link] kis súlyt rápakolva ugyanúgy remegtem, de 100kg-al már semmi baj nem volt.

Alap adatok rólam: 24F, 73kg



2021. ápr. 2. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem mindenkinél így van. Nagy súlynál is remegnél, csak 'nem engedi' a nagyobb súly. Próbáld meg gyorsan mozgatni az ujjad. Ha ráteszel egy füzetet, akkor továbbra is fogod tudni mozgatni, de ha ráteszel egy ezeroldalas könyvet, már sokkal nehezebb lesz. Nem tudom, hogy ez mennyire érthető.
2021. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ezzel most picit megnyugtattál, hogy nem valami rendellenesség. :D
2021. ápr. 2. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!