Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a háziorvosok...

Szerintetek a háziorvosok elolvassák az emaileket?

Figyelt kérdés

Tegnap tévedésből felhívtak hogy szeretnék e oltást de a végén kiderült hogy tévedésből hívtak engem.

Gondoltam hogy nem zaklatom telefonon, inkább írok egy emailt neki, hogy szeretném tisztázni hogy szeretnék oltást.



2021. ápr. 2. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha oltás szeretnél,akkor nem az orvosoddal kell ezt megbeszélni,hanem a vakcina infós weboldalon kell regisztrálni.
2021. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg van,ezen a weboldalon kell regisztrálni:

[link]

2021. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen elolvassák, aránylag gyorsan válaszolnak. Szerintem csak regisztráltakat hívnak a háziorvosok.
2021. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jah én már regisztráltam régen és fel is hívtak , hogy szeretnék e oltást. Mondtam hogy igen, erre megkérdezte az asszisztens , hogy szoptatok e még.

Hát mondom neki nem szoptatok, de hát nincs is még gyerkőcöm, csak tervben van. Aztán csak annyit mondott az asszisztens, hogy akkor mindegy és konkrétan rámcsapta a telefont mielőtt megkérdezhettem volna, hogy kb mikor kerülök sorra stb stb. Ne értsetek félre, én el tudom képzelni, hogy mennyire nagy káosz van és hallottam a telefonban is, hogy amikor felvette is közben beszélt valakihez, kapkodott, köszönés nélkül lerakta a telefont én csak attól félek, hogy mi van ha a káosz kellős közepén engem kihúzott a listáról véletlen merthogy felhívott de ugye oltást még sem kaphattam, vagy hogy véletlen kipipált mint akit beoltottak.

Értitek....félek, hogy a fejetlenség közepén valamit véletlen elrontott, mert nem is csodálnám hiszen az egy perces telefonbeszélgetés alatt is levágtam , hogy mekkora káosz uralkodik most náluk.

Szóval ezért írtam a házidokinak, hogy tisztázzam hogy én szeretnék oltást a babaprojekttől függetlenül is, és bár tévedésből hívtak de szeretném tisztázni hogy attól hogy nem vagyok kismama még kérem majd az oltást.

2021. ápr. 2. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Biztos válaszol. 10-ből 9,9 megteszi. Nincsenek könnyű helyzetben.
2021. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, igen remélem...:) csak a nagy káoszban tényleg nem szeretném, ha véletlen kihúznának a listáról, aztán feleslegesen várnék türelmesen...

de szegények igen sajnos tisztában vagyok vele, hogy mennyire káosz lehet, mennyire le vannak terhelve...

2021. ápr. 3. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!