Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veletek is úgy van itt a...

Veletek is úgy van itt a GYK-n, hogyha bármilyen tünetre rákérdeztek, mindig kiderül, hogy valakinek pont az volt a tünete covid alatt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mivel elég sok tagja van a GyK-nak, ezért nagy az esély rá, hogy sok emberrel megegyezik a tüneted.
2021. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogyha megkérdezem, hogy pl. “mitől fájhat a hátam?”, tuti, hogy lesz valaki, akinél a covid hátfájást okozott. Ha szemvörösségre kérdezek rá, akkor is lesz, akinek ez volt az első tünete, stb.
2021. ápr. 5. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Igen, mivel véges számú tünet létezik, ezekből 20% előfordul az emberek 80%-ánál.
2021. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze! Kiírtam, hogy napokig fájt a gyomrom és ment a hasam. Valaki írta, hogy ez a covid első tünete!!
2021. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem hidegrázással kezdődött láz nélkül! Másnapra enyhe fejfájás magas pulzus, gyengeség és érzékeny volt a bőröm! Tompa fájdalom a szegycsont mögött!
2021. ápr. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!