Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam meg a köldököm?

Hogyan tisztítsam meg a köldököm?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy nekem nem pont lyukas a koldokom hanem csavart. És nem tudom kitisztitani így babakoromtol kezdve nincs kitisztítva. Ha nem bírod az ilyeket ne olvasd tovább!!!! Szval ilyen kukacnak kinéző dolgok vannak benne persze nem az!!! Már tini koromban is elegge zavart és konkretan fogtam egy csipeszt és elkezdtem kiszedegetni a szüleim egyből szóltak hogy ne piszkáljam mert betegségekhez is vezethet. Így nm nyúltam többet hozza. Viszont ha van valakinek valami házi parktikaja amivel esteleg ki tudom úgymond oldani belole a piszkot az kérem írja le. Ja és meg mielőtt valaki beleszólna olyan szinten csavart a koldokom hogy lehetetlen tisztítani ha a zuhanyrozsat belerakom akkor se fog belole kijönni :) Szval nem kerek olyan hozzaszolasokat hogy miért nm tisztítottad rendesen viszont aki tudja az kérem írja le ❤️
2021. ápr. 7. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fültisztító szappan?
2021. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 palfydanka ***** válasza:
100%
babaolaj+fültisztító pálcika
2021. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vizes vattacsomóval. Kicsit fáj, ha jól belenyomod.
2021. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belefér a zuhanyrózsa?! :O
2021. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4 nem úgy nyilván de azért jó vicc volt :D
2021. ápr. 8. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Olajos fültisztító pálcika a legjobb.

Nem muszáj babaolaj, sima Vénusz is jó. Úgyis csak 1 csepp kell belőle.

2021. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!