Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlzott izzadás ellen mit...

Túlzott izzadás ellen mit lehet tenni? Bolti szereket szinte mindent kipróbáltam

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb egy éve túlzottan izzadok. Mindent kipróbáltam már az ilyen bolti szerek közül ami az átlag embernek használni szokott nekem semmi. Az után kezdődött ez a túlzott izzadás miután szedtem egy gyógyszert a korábban pattanásos arcomra. Télen is van, hogy zavaró tud lenni, de nyáron naponta van, hogy 3-4 pólót is teleizzadok. Ezzel még így nem igazán mertem senkihez fordulni, mert elég kínos.


Szerintetek mit lehet tenni ez ellen?

A doki erre azt mondta, hogy normális, mert meleg van. De eddig nem izzadtam ennyire, meg kb senkit nem is láttam még, aki ennyire izzadt volna. Valaki aki esetleg kigyógyult ebből azoknak tapasztalat? Kor miatt ez nem lehet? Mert még fiatal vagyok 20 éves.Tényleg tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban szóval bárminemű tanácsot/tapasztalatot meghallgatok


Nagyon idegesítő, mert van, hogy fürdés után pár órával már izzadok. Esküszöm bármit kipróbálnék, hogy megszabaduljak ettől.



2021. ápr. 8. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nagyon izzadok főleg a hónaljam, télen nyáron.

Próbáltam a solituo antisudoricát, az nagyjából segít, egy ideig.próbáld ki esetleg...

2021. ápr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz.
2021. ápr. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálunk (szlovákia) a gyógyszertárban lehet venni egy dezodort a neve Driclor. Elég drága de megéri. Semmi izzadás, 3 napig megmarad ha zuhanyzás közben nem szappanozod be a hónaljad. Sport közben mindenem izzadt még a bugyim is tiszta izzadság volt de a hónaljam teljesen száraz volt, szuper termék.
2021. ápr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!