Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tanacsoltok? Erosen...

Mit tanacsoltok? Erosen gondolkodom h beoltassam-e magam. Szeretnek menni sportesemenyre (tudom h atmenetileg kerik csak) viszont tobb szempontbol viszont tartok is tole. Oltopontra v haziorvoshoz hivnak?

Figyelt kérdés
Ha nincs haziorvosom akkor is beoltott egy haziorvos ha nincs haziorvosom?
2021. ápr. 8. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hogy oltanának be ha nincs háziorvosod? Akkor senki listájában nem szerepelsz. Oltópontra is háziorvos küld.
2021. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ugy, hogy ha regisztralok a covid oltasra, akkor vagy oltopontra kuldenek vagy haziorvoshoz. Mindketto nem kell. Megoldjak ha nincs haziorvosom
2021. ápr. 8. 16:20
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Tévedés..oltópontra is a háziorvos küld...
2021. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvastam h akkor is beoltanak ha nincs haziorvosom es vagy haziorvoshoz hivnak vagy oltopontra. Sehol nem irjak h mindenkepp el kell menni a haziorvoshoz. Regisztralsz es vagy ide kuldenek vagy oda.
2021. ápr. 8. 16:27
 5/19 anonim ***** válasza:

Soha nem voltál még háziorvosnál?

Ha eü biztosított vagy, valahol csakcsak szerepelsz.

Ha meg mégsem, jelentkezz be a lakókörzeted szerinti háziorvosnál, majd ezt követően regisztrálj.

2021. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igazad van, végül is ma nem telefonáltam háziorvos mellől 6 órát hogy beszervezzem oltópontra az embereket:-D


A regisztráltak listáját a háziorvos kapja meg, ős ő küldi oltópontra. Akármit olvastál, nem úgy van.


Főleg hogy oltóponton most leginkább Pfizert, Modernát vagy Szputnyikot oltanak. Első kettőre szinte lehetetlen bekerülni egészséges embernek, És szerinted honnan tudná az oltópont hogy te melyik oltást kaphatod?

2021. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem kellett meg mennem felnottkent haziorvoshoz. Ha megyek ujhoz, mivel uj vagyok milyen vizsgalatokat vegeztethet rajtam h megbizonyosodjon rolam? Azt olvastam tobb helyen h akkor is megoldjak ha regisztralok ha nincs haziorvoson
2021. ápr. 8. 16:31
 8/19 anonim ***** válasza:

A NEAK-nál le tudod kérdezni, ha van ügyfélkapud, hogy ki van hozzád háziorvosként beírva. De szerintem ezen ne izgulj, valahogy megoldják majd az oltásodat, ennyire nem lehetnek bénák, hogy nem.


Az oltástól meg ne parázz, ha elmégy a sportrendezvényre és ott elkapod, az - várhatóan - sokkal súlyosabb lesz. Ha ilyen kockázatos dologra készülsz, akkor elég nagy a fertőzési kockázatod, hogy garantáltan megérje bármelyik oltás a saját kockázataival együtt is.

2021. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem fog semmit vizsgálgatni rajtad, ideje sincs rá most de amúgy sem. A kartonodat átkéri majd az előző helyedről (vagy a gyerekorvostól). Ezen fölöseges idegeskedni. 2x váltottam már háziorvost életemben, sehova nem küldtek csak a kartonomat kérették át.
2021. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom. Tehat, ha nincs haziorvosom akkor is regisztralhatok, majd ok el kuldenek az egyik haziorvoshoz es O kuld az oltopontra. De azt is olvastam h vagy haziorvoshoz kuldenek v oltopontra. Majd a nyaron mennek sportesemenyre
2021. ápr. 8. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!