Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki szintén pedagógus és...

Van aki szintén pedagógus és nem oltatja be magát? Tartasz a nem egészségügyi következményektől?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy mit gondoltok mondjuk a főnök, munkatársak, szülők hozzáállásáról az ügyben.

2021. ápr. 8. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nem igazán.
2021. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pedagógus vagyok. Több kollégám nem kérte az oltást.
2021. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Van, 25%-nyi.

Vajon ők mivel házalnak a 19-i nyitás ellen?

2021. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Iskolában dolgozom, de nem vagyok tanár. Nem kértem. Nem utasítom el csípőből az oltást, de egyelőre nem szeretném beadatni, később nincs kizárva. Nem igazán tartok következménytől, remélem nem lesz.
2021. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Akkor, aki 0-ra lepontozott, most válaszoljon is a feltett kérdésemre, ne lapítson sunyin.
2021. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Anyukam iskolaban dolgozik, egy gimnaziumban, en is abba a suliba jartam. Pontos adatokat nem tudo, de azt igen, hogy a testneveles tanarok, a biologia es a fizika tanarok nem kertek. A kemia tanar meg mar regen megkapta, o cukorbeteg es 61 eves
2021. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Miből gondolod, hogy aki nem kérte, az kampányol a nyitás ellen? Semmivel nem tudod alátámasztani, csak provokálsz. Jogos a 0%.
2021. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
"84 százalék pedig nem látja biztosítottnak a biztonságos és egészséges munkavégzési feltételeket." - írja a PDSZ, akkor hogy is van ezzel a 75%-kal? Akkor biza a 25%-ból is esik bele bőven. Tehát aki károg, hogy nem biztonságos, de be meg nem akarja oltatni magát. Hoppá.
2021. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!