Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vakcina regisztrációra...

A vakcina regisztrációra ajánlott külön email címet használni?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok kifejezetten paranoid, de ha tényleg annyit spammelnek, amiket hallok-olvasok, akkor nem adnám meg az alap címemet erre a célra.
2021. ápr. 10. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sose küldenek semmit, mert nem kértem.
2021. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem jelölöd be a kapcsolattartást, nem küldenek semmit.
2021. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El kell olvasni, hogy mit "írsz alá". Mielőtt rányomsz a regisztráció gombra, be lehet ikszelni, hogy akarsz-e friss infókat kapni. Ha nem ikszeled be, akkor nem fognak maileket küldeni. Több családtagom januárban regisztrált, senki nem kapott még semmilyen mailt, pedig van, aki már mindkét oltást megkapta.
2021. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Az a baj, hogy, ezeket a szerencsétleneket tuti rendszeresen feltörik, és kijutnak az adatok, aztán spam 😳

Mondjuk sajnos azt is el tudom képzelni, hogy ez a brigád eladja kéz alatt marketing célra az adatbázist is 🙄

2021. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy a háziorvos is azon a mailcímen fog keresni. A legtöbb orvos tudtommal telefonon intézi ezt, de van aki mailben.
2021. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!