Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudjuk elindítani az...

Hogy tudjuk elindítani az orrunk vérét?

Figyelt kérdés

Nem akarom meg semmi csak kíváncsi vagyok, hogy el tudjuk-e saját magunknak indítani az orrunk vérét mondjuk fájdalom nélkül.

Nekem még egyszer sem vérzett az orrom.



2021. ápr. 11. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem Covid teszt miatt indult el, szóval ha kellő erővel megpiszkálják belül akkor tud vérezni.

Páromnak meg magas vérnyomás miatt szokott eleredni az orra vére.

De ha orrba vágnak az is hatásos.

2021. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Néha szokott vérezni, habár egyre ritkábban. Főleg akkor, ha allergiás időszak van, és sokat piszkálom az orrom (orrfúlyás, dörzsölés, ilyesmi). Szóval ha sokat piszkálod, akár kívülről, akkor esélyes, hogy sikerülni fog. Amúgy semmi extra, kb fájdalommentes, csak azt veszed észre, hogy piros és nem átlátszó.
2021. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem front miatt szokott vérezni.
2021. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kiskoromban nyáron rendszeresen vérzett, legtöbbször éjszaka a nagy melegtől, száraz levegőtől.
2021. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha sokat turkálod pl. Nekem sajnos volt ilyen régen. :( Rendszeresen vérzett emiatt.
2021. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!