Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa szag az orrban (talán...

Furcsa szag az orrban (talán füstszaghoz hasonlítható)?

Figyelt kérdés
Már kb 6 éve tapasztalom. Hol előjön, hol eltűnik. Van úgy, hogy 2 hétig is érzem. És furcsa közérzettel, szorongással is jár. Nem tudok rájönni, hogy mitől lehet.Volt egy elég hosszú pánikrohamos időszak is, de azt már kezdem megszokni. Amúgy elég keveset alszom, van úgy hogy max 1-2 órát, vagy semmit. Ha már minden húr szakad, akkor melatonint szoktam bevenni, az itt ott segít. Nem tudom hogy a nemalvásnak köze lehet-e ehhez a dologhoz. Van valaki, aki már tapasztalt ilyesmit? Neten találtam ezt azt ezzel kapcsolatban, de nem hinném, hogy agydaganatom lenne, vagy ilyesmi... :) Nem akaródzik orvoshoz menni ilyennel, jó volna DIY megoldást találni rá. Valakinek valami ötlet? Előre is köszönöm

#szag #alvászavar #füstszag #Furcsa füst szag #szagok orrban #szag hallucináció
2021. ápr. 11. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fantomszaglás a neve, lehet fül-orr-gégészeti vagy neurológiai probléma. Érdemes lenne kivizsgáltatni.
2021. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a frankfurti leveshez hasonlít a füstös szag, mert az nagyon kellemes számomra☺️☺️☺️
2021. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Történt azóta változás? Nekem pár napja kezdődött, hogy szinte egész nap cigi füst szagot érzek az orromban. Kb azóta van ez amióta voltam egy összejövetelen és ott (zárt helyiségben) többen is dohányoztak. Eleinte azt gondoltam, hogy nem tisztult ki az orrom. De már 4. napja ez van. :-( olvastam én is mindenfélét a neten. Az igaz, hogy az idegeim kicsit kivannak, de... hát nem tudom
2022. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!