Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok fáradt,folyton...

Miért vagyok fáradt,folyton levert?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Először is tinédzser vagyok.Az utóbbi pár hónapban észre vettem,hogy folyamatosan álmos vagyok,egyszerűen nemtudok a tanulásra koncentrálni vagy az edzésre..Konkrétan mint aki csak a úgy van a világban.Általában 10-11 fele fekszem le aludni (persze ez tanulástól függ mikor tudok ágyba jutni) ,és 7:30kor kelek ha online órám van, hétvégente vagy szünetben pedig van hogy 12ig is képes vagyok elaludni. Rendesen étkezem, egy nap alatt általában 2-3 litert iszom.Ezek ellenére nagyon fáradt vagyok minden egyes nap,és nagyon szédülök ettől már. Mi lehet ez?Esetleg veletek is ez van vagy valami “átmeneti” korszak?Köszönöm előre is a választ

2021. ápr. 18. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Magnèzium segített. Próbáld meg
2021. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam,de sajnos nem jött be az sem,pedig elfogyott egy dobozzal. Illetve írtak fel természetes altatót hogy kipihenjem magam,de az sem tudott segíteni sajnos😕
2021. ápr. 18. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Sportolj mellete, 8 óra alvás minimum.

Nincs alvaszavarod?

4-5x eszel egy nap ?

2021. ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Laborvizsgalatot csinaltasd.

Lehet ott kiderül ...

2021. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3/4 : Sportolok ,versenyszerűen lovagolok. Alvászavarom nem hiszem hogy van,csak gyakran rossz álmok gyötörnek mint pl most és ezmiatt felkelek pár percre 😕Enni eszek annyiszor,igen.

4/4: Rendben köszönöm szépen!

2021. ápr. 19. 03:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Az már pedig nem stimmel. Akkor az alvással lesz a gond. Próbálj új matracot! Cserélj levegőt elalvás előtt a szobában (meg amúgy is legyen szellőzetetve minden nap 2x pár percre minimum.)

Hidegben gyakrabban álmodik az ember rosszat.

2021. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!