Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Negatív teszt után kell -e a...

Negatív teszt után kell -e a karantén?

Figyelt kérdés

Holnap jönnek tesztelni, nem tudom hogy megy. Pcr+ a gyors teszt? Ha a gyors negatív attól mêg megcsinálnák a pcrt is? Fog kelleni a karantén?


Munka miatt fontos mert pénteken kellene kezdenem



2021. ápr. 20. 15:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lesz pozitív, mert eléggé huzatot kaptam a másik helyen a céges buszon, erre akartam gyógyszert kérni de felvett betegre és rendelt tesztet
2021. ápr. 20. 16:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a gyorsteszt negatív, akkor lesz PRC is, mert lehet fals negatív.

Ha pozitív lesz, azt pozitívnak veszik PRC nélkül is.

2021. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De attól ha negatív a gyors addig karantén még meg nem lesz a pcr eredménye?
2021. ápr. 20. 19:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha ma reggel voltak, akkor a pcr teszt esetleg meglehet holnap 15 óráig?
2021. ápr. 21. 11:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyors negatív lett
2021. ápr. 21. 11:18
 6/8 anonim válasza:
Úgy kellett csinálniuk a tesztelőknek, hogy előszőr levették a gyorsat. Ha az pozitív akkor rögtön karantén, de ha az negatív, akkor megcsinálják a pcr-t is és annak az eredményétől függ hogy lesz a karantén vagy sem
2021. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocsi még tudod mondani hogy amikor ki jöttek hozzád tesztelni és még nincs erdemeny addig karanténba kellett maradj?
2021. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia.


Igen kellett, de senki nem ellenőrzött. Kedden csinálták reggel és szombaton volt fent az eeszt-ben,de már péntek reggel szerintem láthatta a doki is

2021. ápr. 30. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!