Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől érezhetek furcsa szagot/...

Mitől érezhetek furcsa szagot/ízt?

Figyelt kérdés

Előszőr is leszögezném hogy nem biztos hogy érthető lesz amit irok, de aki mégis elolvassa annak köszönöm.

Körülbelül 3 hete észleltem előszőr hogy egy bizonyos ételnek megváltozott a szaga. Akkor még annyira nem zavart, mert úgy gondoltam hogy biztosan csak megromlott. De aztán napról napra egyre több dolgon érezni kezdtem ezt a furcsa szagot amit nem tudok leírni milyen de nagyon-nagyon büdös. Most már ott tartok, hogy ugyan ezt szagot érzem ízbe is. Igen ez nagyon hülyén hangzik de így van. Egyszerűen megbolondulok tőle. Mi válthatja ezt ki?



2021. ápr. 23. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
fing maybe??
2021. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Covidosok beszámoltak hasonló tünetekről.
2021. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak covid miatt voltak hasonló élményei
2021. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
A covidosok nem éreznek szagokat, és nem furán érzik azokat..
2021. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Én covidosoktól olvastam ilyet.
2021. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet COVID-utóhatás is: [link]
2021. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is covidos vagyok és érzek szagokat. Ízeket is, csak némely ételnek nem olyan az íze, mint szokott lenni.
2021. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Sziaa! Hasonlót élek át én is!! Nekem leginkább a tojáson és a csirkén jön ki ez a rossz íz és szag, de néha a tejen, egyéb húsokon, kenyeren, tejfölön is érzem. Nem tudom van e hozzá köze, nem szeretnék ostoba elméleteket terjeszteni, de nekem azután kezdődött, hogy elkaptam a vírust.

Novemberben lettem beteg, és egészen január-februárig erőteljesen éreztem, most már egyre kevesebb ételnél fordul elő, de tojást még mindig képtelen vagyok enni://


egyébként különösen furcsa, hogy november óta nem érzek szagokat, de ezt az egyet végig éreztem

2021. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én már több mint két hónapja voltam covidos. Nem mondom hogy hihetetlennek tartom de azért nehezen hiszem el hogy ennyi idő után alakuljon ki valami miatta
2021. ápr. 23. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben átestem a covidon és januárban kezdtem el irtózatosan büdöset érezni, néha-néha úgy megcsapta az orromat. Akkor elég sűrűn éreztem, mostanában is még érzem, szerencsére csak heti néhány alkalommal.
2021. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!