Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell intézni ez esetben...

Hogyan kell intézni ez esetben a védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés
A családban mindenki elkapta a koronavírust kivéve engem. Pedig én is velük voltam amíg betegek voltak, egy háztartásban élek velük. Tünetmentes voltam így nem tudom biztosan, hogy elkaptam-e vagy sem. Meg akarom csináltatni az antigén tesztet, de nem tudom, ezt hol tudom elintézni. Olyan tesztet szeretnék ami ha esetleg kimutatná hogy átestem rajta, akkor az alapján már a védettségi igazolványt is meg lehessen igényelni. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2021. ápr. 27. 11:14
 1/5 Barnabas333 ***** válasza:
46%

Jobb ha beoltatod magad, mert akkor korlátlan igazolványt kapsz.


Ha átestél attól számítva csak 6 hónapig él az igazolvány és az antigén teszt is csak kb. 5 hónapig mutatja ki...

Én is átestem rajta decemberben, de mégis beoltattam magam, akkor a céges gyorsteszt ki sem mutatta. Hivatalonsan meg nem szóltam senkinek...

2021. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak ez megbetegedés most volt márciusban és nem tudom baj lenne-e ha esetleg még ráoltanék (ha tényleg elkaptam). De természetesen ha nem mutatja ki a teszt akkor marad az oltás.
2021. ápr. 27. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Korlátlan igazolvány , annak aki be van oltva?

Ilyenről még nem hallottam.

2021. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Barnabas333 ***** válasza:
Ha márciusban kaptad akkor még kimutatja a teszt. De kérdezd meg a házi orvosod. 3as nincs rajta lejárati dátum csak az első oltás ideje...
2021. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igazolvány nem lesz korlátlan, csak még nem tudjuk meddig lesz érvényes.
2021. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!