Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A regisztráció után mennyit...

A regisztráció után mennyit kellett várni mire megkapom az oltást ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Már lassan 3hete regisztráltam de még vissza sem jeleztek.
2021. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Januárban regisztráltam, és még semmi. Kaptam anno hírlevelet, hogy húsvétig megkapja mindenki, aki addig regisztrált, ebből nem lett semmi, aztán jött a következő hírlevél, hogy májusig megkapja mindenki.

Engem még nem hívtak, már én kezdtem a kórház meg a háziorvos nyakára járni, a kórházban azt mondták nincs már kimaradt vakcina, nem tudnak behívni, ha nincs meg a létszám, mert már mindenki a 2. adagot kapja. A háziorvosom meg azt mondta, 2 hónap várakozási idővel számoljak, mire sorra jutok.

21 évesen pont kiestem a rendszerből, először az idősek, krónikus betegek, aztán a terhesek, most meg a gyerekek kapják. 20-30 évesek várjanak csak a sorukra.


Eskü jobban járok már ha végignyalom a buszon a korlátot, elkapom, túlélem és hamarabb védett leszek.

2021. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben regisztráltam, tegnap kaptam az elsőt. 21 éves vagyok.
2021. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!