Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon pattanásos és miteszere...

Nagyon pattanásos és miteszeres a hátam és az arcom , tud valamit tanácsoni , és valamilyen szereket mondani nekem ? :)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Szia ajánlom a Dermofil paszta krémet,és mellőzd a zsíros cukros ételeket mert azok nagyban kiválthatják a pattanásokat főleg tini korban.
2021. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon figyelj oda, mit eszel, és mit iszol!

Arcszesz is segit, esténként kend be magad vele.

2021. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Barátom is ilyen volt, nagyon pattanásos, gyulladt volt mindig az arca, háta, mellkasa. Ő elment bőrgyógyászhoz, és kezeléssel nagyon szépen rendbe rakta neki. Vagyis még nincs teljesen vége, majd nyáron. Kb egy éve kezdte el, de már ígyis gyönyörű a bőre, a hátán szinte nem is szokott lenni pattanás, az arcán nagyritkán még előfordul 1-2. De őszintén, most kissé irigy vagyok rá :D

Egyébként egy gyógyszert kapott, a bőrének megfelelően (hormonmentes!).

Napi egyet kell bevennie, tehát nem is egy lónak való adag, és figyelnie kell a bőrápolásra.

Szóval, ha nagyon nem boldogulsz vele, én azt tanácsolom, menj el bőrdokihoz. :))

2021. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!