Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok oltásra...

Miért nem tudok oltásra időpontot foglalni?

Figyelt kérdés

Debrecenbe szeretnék és csak Berettyóújfaluba lehet. Már elfogytak a debreceni helyek?

Tegnap este nagyon sok volt.



2021. ápr. 28. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már betelt. Engem tegnap keresett a háziorvos de nem vettem észre amikor visszahívtam mondta, hogy már betelt az összes hely pedig Én kisvárosban élek.
2021. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lehet, hogy a meglévő oltóanyagnak mind lett gazdája.

Figyelni kell, és valószínűleg lesz még lehetőség Debrecenben időpontok.

2021. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy elfogytak, bár ha tegnap este sok volt, akkor lehet gond a rendszerrel is.
2021. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán ma már nem lehet a mai napra foglalni. Kíváncsiságból én is néztem valamelyik nap, hogy mennyi szabad hely van, este volt több mint 2e, másnap reggel már sehol se voltak. Ismerős volt aznap oltáson, azt mondta nem igen voltak. Most megint ránéztem, a mai időpontok se látszódnak már.
2021. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mára akarsz, lehet, érdemes lenne felhívnod az oltópontot, hátha.
2021. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!