Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen oltást ajánlanak fel így?

Milyen oltást ajánlanak fel így?

Figyelt kérdés
Jelenleg folyik a kivizsgálásom(jó lassan) valamilyen autóimmun betegségem biztos, hogy van.Ha oltásra regisztrálok akkor milyen oltást fognak így ajánlani? Vagy melyik ellenjavalt?

2021. ápr. 29. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Minden autoimmun más. Ezt a kezelőorvosodtól kellene megkérdezni, mit javasol. Az eddigi eredményeidet, a tüneteket ő ismeri.
2021. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Ajánlani azt fogják, ami épp elérhető. A kezelőorvosod kérdezd meg, hogy melyiket fogadd el.

(Az összes krónikus beteg ismerősöm erről számolt be, nekik kellett szelektálniuk az oltások között, mert simán behívták volna őket olyanra ami ellenjavallt.)

Minden autoimmun betegség más egyébként.

2021. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Kezeletlen autoimmun gyanúra sinopharmot kaptam. Nem is lett tőle nagyon bajom, hőemelkedés és migrén volt.

Anyukám kezelt autoimmunra kapta a Sputnyikot, én azt nem kaphattam.

Fogadd el, amit az orvos ajánl, ez nem kérdés, jobban tudja.

2021. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
#3 Hát ez fura, mert a neten található összefoglaló táblázatok szerint Sputnikot eleve nem kaphat autoimmun beteg, a Sinopharmot is csak akkor, hogyha kezelve van és nincs akut fellángoló szakaszban a betegsége. Ezek alapján anyukádnak kellett volna kapnia a Sinopharmot, neked meg az Astrát, a Modernát vagy a Pfizert, ami adható bárkinek.
2021. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
4 es tökéletesen mondja ezt a hármat mondta nekem is az orvos, autoimmun folyamat ha van bármilyen.
2021. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Párom autoimmun beteg, neki pl. csakis a pfizert ajánlotta az orvosa (vagy moderna, de az ritka).
2021. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

#4

Az ég világon nem lett semmi bajunk, a leírásban csak ellenjavallatok vannak, az orvos pedig jobban tudja. Mondjuk szerencsés vagyok, mert a háziorvosom azért letett az asztalra valamit, tudom, hogy sok helyen nem így van, én bízom benne. Nem mindegy, hogy milyen betegség és mennyire súlyos önmagában és melyik fázisban tart, most erről nem fogok értekezni.

Csomó ember szed olyan gyógyszert, amit a leírás alapján nem szedhetne, de az orvos mégis azt írja fel, nyilván nem viccből, de ilyenkor is megalapozott a döntés.

Speciel én értek a biokémiához, kémiához és van fogalmam, hogy működnek a vakcinák és teljesen nyugodtan fogadtam el a Sinopharmot.

A körzetemben nagyon sok ember van, a betegségeim ellenére múlt héten kaptam csak meg az első oltást és ezt is csak úgy, hogy lemondták előttem egy csomóan nyilvánvalóan, mert be vannak szarva a Sinopharmtól.

Mivel sokan bármi értelmes és tudományosan megalapozott ok nélkül elutasítja a felajánlott vakcinákat a Pfizerre várva szerte az országban, ezért csak oda nem jut ahova tényleg kéne elméletileg és akiknek ez "járna". Meg nyilván a csókosoknak megy mindenhol elsősorban, én pedig nem kívántam tovább várni, hogy 22 évesen a covidban dögöljek meg, így egy kicsit több esélyem van már a továbbiakban.

Már tünetmentes rákosoknak is adtak be Sputnyikot tudtommal, mert veszélyesebb lett volna várni.

Most meg ez a jelentkezés a Pfizerre... Kib@szott szánalmas. Nem tudok erre mit mondani, nyilván a kormány hibája. Előadják, hogy ez elvileg krónikus betegeknek van, gyakorlatilag egy csomó veszélyeztetett ember még mindig vár vagy már kapott ellenjavallott vakcinát és az egészséges csókosokat oltják a Pfizerrel vagy Mucsaröcsögeb@szomalsón oltanak 18 éves egészségeseket, mert oda érkezik a szállítmány.

Nulla szervezés, fejetlenség kezdettől fogva. Nem teljesen értem, hogyha olyan krva fontos lenne, hogy a tényleg beteg embereket Pfizerral oltsák, akkor miért nem tiltották meg, hogy egészséges embereknek adják és úgy osszák a vakcinákat, hogy hol van még krónikus beteg, dehát ugye nem ez megy itt. Ja persze a magas vérnyomásos apukám is Sputnyikot kapott, ő is jól van.

Hallgassatok az orvosra és pont, butaság vakcinát elutasítani és laikusan eldönteni, hogy mit szabad és mit nem.

2021. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
64%
Ezeknek már csak az számít, hogy megvan a 4 millió : [link]
2021. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Én Astrát kaptam autoimmun betegként. Szputnyik is lett volna, de az ellenjavallt.
2021. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!