Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha éjszaka alszok akkor nem,...

Ha éjszaka alszok akkor nem, de ha délután alszok akkor iszonyatosan leizzadok. Miért?

Figyelt kérdés
Valamiért mostanában ez előjött, és fogalmam sincs mi miatt lehet. Mint fentebb írtam ha éjszaka lefekszek aludni akkor nincs semmi, reggel felkelek normálisan, viszont ha például hazaérek és délután megpróbálok aludni, akkor iszonyatosan leizzadok. Hőmérséklet az ugyanaz mintha este aludnék, ha iszok pl vizet, akkor sem sokat, tehát ugyanolyan a környezet mint éjszaka. Illetve a délutáni alvásnál ha felkelek akkor ki van száradva a torkom is, illetve mint említettem, teljesen le vagyok izzadva. Mitől lehet ez?

2021. ápr. 30. 21:51
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Anyagcsere zavar pl. Vagy amiatt, mert délután pl. evés miatt dolgozik a szervezeted és az melegedést okoz.
2021. máj. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!