Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A helyemben várnátok még a...

A helyemben várnátok még a pfizerre vagy elfogadnátok az astrazenecát?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, egészséges, vékony alkatú férfi. Egy ideig eltökéltem magam a pfizer mellett, de mivel már egyre bizonytalanabb vagyok abban, hogy valaha is megkapom, ezért mostanában fontolóra vettem az astra beadatását.


Ti mit javasoltok? Várjak még a pfizerre vagy foglaljak időpontot astrára?



2021. máj. 1. 08:57
A kérdező szavazást indított:
Várnék a pfizerre
Időpontot foglalnék az astrazenecára
40 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
A környezetemben, akik megkapták eddig csak rosszat hallottam az astráról, így én várnék a pfizerre.
2021. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Én beadatnám az Astrát. Be is adattam amúgy.

2021. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Én is fiatal vagyok és beadattam az astazenecát. A sok rossz,amit hallassz róla, az a hatása. Nyilvan lázas leszel tőle és fájni fog a karod és ennyi. A Pfizertől meg nyilván nem, mert tejesen más elven működik. Ez nem a hatásosságok befolyásolja. Mellesleg az Pfizertől meg nagy eséllyel 1 hétre rá fog fájni és becsomósodni a karod
2021. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Mivel férfi vagy, elfogadnám az Astrát. Én 40-es nőként is elfogadtam volna (pedig ugye a 60 alatti nők a legveszélyeztetettebbek a mellékhatás szempontjából), volt is már időpontom, de a tegnapi káoszban kaptam Pfizert.
2021. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Mindenféleképpen várni kell a pfitzerre. A pfitzer a világ legjobb vakcinája, csak azzal lenne szabad oltakozni az egész világon ha azt akarjuk, hogy ez a szörnyűség valaha is véget érjen.
2021. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Én foglaltam időpontot az Astrára.

31N

2021. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Hiba volt, várnod kéne a pfizerre
2021. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Én a szputnyikot adatnâm be, ha pfizer nincs. Nehéz összehasonlítani, de mintha az több mutáns ellen védene, mint az astrazeneca.
2021. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
A Pfizer is ugyanúgy lutri, vérrögöt az is okozott már. Én úgy voltam velem hogy inkább hamarabb legyek védett, mint várjak a Pfizerre, és közben elkapjam. Így én hónap elején beadattam a családommal az Astrát, semmi bajunk nem lett. A veszélyeztetettebbek amúgy is a nők, a helyedben pláne elfogadnám. Elég jól bevizsgált vakcina, az EU is gond nélkül elfogadja, míg mondjuk a kínainál ez még kérdéses.
2021. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
83%
Én az astrát kaptam. Semmi bajom nem volt tőle és még élek. Nyugodtan kérd.
2021. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!