Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet kovid?

Ez lehet kovid?

Figyelt kérdés
Melyről jövő köhögés de időnként jön elő és fáj időnként a hátam! Időnként fáj a torkom!
2021. máj. 1. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet covid.
2021. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomrom fájt és kiderült covid.
2021. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsuzsanna0819 válasza:
Gyömbér tea mézzel úgy igyad , mit a vizet ! Aztán c vitamin d vitamin magas dózisú. És helyre jössz ! Nincs covid felejtsétek már el ez egy kitalált szarság ! Influenza van és annak egy változata!
2021. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zsuzsanna0819 válasza:
A köhögésre láncsás útifű szirup! Csillapítja a köhögést , de a lerakodott slejmet fel oldja ! Ha otthon vagy melegíts fel sertés zsírt kend be vele a hátad , és a tüdőt tekerd körbe magad tartsd melegen! Régi hagyományos tüdőgyulladásra használt módszer ! Vagy most nincs rossz idő , ki tudsz ülni a napra , fordulj vele szembe , hogy melegítse a mellkasodat , 1-2 órát , utána ne lepődj meg ha hányni fogod ki magadból lerakodott slejmet! Ezt kifelejtettem! Vannak alternatív gyógymódok nézzetek dolgoknak utána!Nem kell egyből a rosszra gondolni! Én pl ha fáj a torkom jég kocka , lefagyasztom a bacikat ! Kitartást!
2021. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg bármi lehet covid.

Nekem fül-és fogfájással kezdődött, nem gondoltam volna, hogy másnap 39,6 fokos lázam lesz, szétrobban a fejem, és hányok ☺️

2021. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!